House of Workouts sluit zich aan bij Start2Move Group. Hiermee versterkt de groep, met bekende merken als Start2Move Opleidingen, ClubJoy en FestyFit, haar positie met een sterke en complementaire partner.
Marc Neijland, CEO van Start2Move Group, licht toe:
‘Deze stap markeert een belangrijke versterking van onze strategische positie. Met de toevoeging van House of Workouts bedienen we voortaan meer dan 1.000 clubs in Europa en vergroten we onze schaal aanzienlijk. De krachtenbundeling stelt ons in staat versneld te investeren in innovatie, synergie en de verdere doorontwikkeling van onze groepsaanpak en ons bredere portfolio binnen de fitnessbranche.’
Renata Jarz, oprichter van House of Workouts, blijft aan de organisatie verbonden in de rol van Creative Director.
‘Ik kijk met trots terug op wat we hebben opgebouwd. Het is een mooi moment om samen te gaan werken met een partij die diepgeworteld is in dezelfde markt. Tegelijkertijd kijk ik ernaar uit mijn kennis en ervaring te blijven inzetten in deze nieuwe fase binnen Start2Move Group.
Met deze overname versterkt Start2Move Group haar rol als toonaangevende speler in de fitness-, opleidings- en groepslesmarkt in de Benelux en zet zij nadrukkelijk in op verdere expansie binnen de Europese fitnessbranche.